Těhotenské polštáře C

Naši nabídku doplňují těhotenské polštáře ve tvaru písmene c, které jsou menší než těhotenské polštáře V a lze je využít v těhotenství a také při kojení. V těhotenství je polštář pro ženy dokonalým způsobem relaxace a odpočinku. Těhotenský polštář C je multifunkční a velmi pohodlný.

Polštář pomáhá zmírnit těhotenské otoky, je ideální na relaxaci i na spaní. Uvnitř je použita výplň ze silikonu, která patří mezi nejpohodlnější na světě. Vyzkoušejte si sami jaké další výhody vám jeho používání přinese. Vybrat si kojící polštář z naší nabídky znamená vsadit na kvalitu, pohodlí a svůj maximální možný komfort nejen v průběhu těhotenství.

Zobrazen 1. – 28. z 33 výsledků

Magnolia Bloom & Peach Velvet Kojící Polštář s Povlakem

Original price was: 709,00 Kč.Current price is: 567,00 Kč.

Naše těhotenské polštáře jsou navrženy tak, aby vyhovovaly různým potřebám, které během těhotenství vznikají. Bez ohledu na preferovaný styl spánku najdete produkt, který vám poskytne potřebnou a pohodlnou podporu. Náš kojící polštář je měkký, ale zároveň stabilní a dostatečně přiléhavý, aby poskytoval pohodlí i jako opora při krmení.

Polštář pro těhotné ve tvaru písmene c si můžete vybrat v různých barvách. Každý těhotenský polštář je vybaven praktickým povlakem. Vyberte si z naší pestré nabídky polštáře, které splňují vaše požadavky. Veškerou nabídku máme skladem. Zavádíme pro vás stále nové a nové modely. Podle potřeby jej sladíte i s našimi dalšími produkty.

Těhotenský polštář pro vaši pohodu

Při kojení těhotenský polštář ve tvaru c podpírá páteř, protože se dokonale přizpůsobí tělu matky a zároveň poskytuje pohodlnou oporu miminku. Kojicí polštář stačí omotat kolem pasu a miminko na něj položit. Vyrobeny jsou ze 100 % bavlny, s antialergickou silikonovou výplní. Všechny materiály použité při výrobě mají certifikát Oeko-Tex Standard 100.

Náš polštář na kojení je šitý ručně a s maximální péčí. Na výrobu používáme certifikované materiály, které vám přinesou komfort a pohodlí. Je tedy skvělým pomocníkem pro maminky nejen v období spánku, při bolestech zad, apod.

Naše produkty pořídíte za velmi výhodnou cenu. Zobrazit si můžete i nabídku dalších produktů, které využijete pro miminko, například cop do postýlky, vložky do autosedaček, také hračky, láhve na kojení nebo třeba bryndáky.

Pod značkou JUKKI prodáváme své vlastní produkty vyznačující se příznivým poměrem ceny a kvality. Zákazníci nás milují kvůli nízkým cenám a zároveň vysoké kvalitě. Jsme výrobcem, který si vše vyrábí ve vlastní režii – máme plný dohled nad výrobou, na rozdíl od konkurence, která je pouze distributorem. Náš slogan zní „Fandíme super rodičům“ ("We support super parents" ). Produkty JUKKI vsází na bezpečnost, pohodlí, komfort.

Související kategorie: