Příslušenství ke kojení

V této kategorii najdete všechno potřebné příslušenství ke kojení: jednorázové vložky, nádoby na skladování mléka, chrániče bradavek, ruční odsávačky mléka nebo třeba obklady na hrudník. Výrobky značek Canpol babies, Akuku a Lovi patří mezi špičkové produkty z hlediska ceny i kvality. U nás tedy najdete vše potřebné domů i do porodnice. 

Zobrazuji všech 17 výsledků

Příslušenství ke kojení – dopřejte si péči

Kojení je zásadní krok v péči o nejmenšího člena rodiny bezprostředně po jeho narození. Sortiment příslušenství ke kojení vám usnadní kojení, díky výše vypsaným produktům. Například prsní vložky zabraňují prosáknutí mléka na oblečení, skladovací krabičky zase umožní odsát potřebné dávky do zásoby. Ty pak lze uchovat v lednici či zamrazit. Chrániče prsních bradavek jsou vhodné pro období, kdy máte rozpraskané bradavky. Snižují jejich bolestivost při kojení a zabraňují dalšímu rozpraskání. Mají velmi jednoduché použití a lze je používat opakovaně. 

Pro odsávání mléka nabízíme jak ruční tak elektrický model odsávačky, který vám usnadní pravidelné odstřikávání přebytečného mléka. Všechny produkty jsou opatřeny potřebnými certifikáty a atesty, výrobky jsou bezpečné a také šetrné k životnímu prostředí. Výhodou jsou velmi příznivé ceny, rychlé dodání a pohodlné nakupování on-line v kteroukoliv denní či noční dobu. 

Příslušenství ke kojení – to nejlepší pro maminku

Příslušenství ke kojení je kategorie zahrnující široké spektrum produktů, které jsou podporou při péči o miminko. V našem eshopu však najdete celou řadu dalších kategorií a produktů, jako je oblečení pro miminka, například polodupačky pro miminka, dále také hnízdečka pro miminka, merino deky pro miminka, ale i pletené copánky do postýlky nebo polštáře hvězdička a mnoho dalšího. 

Veškeré příslušenství ke kojení máme skladem, vaše objednávka je tak realizována velmi rychle. Vy se tak nemusíte o nic starat, zboží vám je doručeno na základě objednávky až domů. Vyberte si produkty přesně podle svých potřeb a dopřejte sobě i svému děťátku kvalitní věci pro každý den. 

U nás v JUKKI najdete především naše vlastní ručně šité výrobky, které šijeme s láskou a ohledem na potřeby nejmenších i rodičů. Slogan "Fandíme super rodičům" mluví za vše. Když hledáte vysoce kvalitní výrobky, nemusíte chodit daleko. Na eshopu si najděte nejprodávanější modely, žhavé novinky i zboží v sekci Výprodej!, které koupíte za nízké ceny. Nabídka je skutečně pestrá a splní vaše nároky. 

Podívejte se také na naše nejoblíbenější kategorie: