Kojící podprsenky

V této kategorii najdete velmi kvalitní těhotenské podprsenky z naší dílny. Těhotenská a kojící podprsenka je nezbytným prvkem šatníku maminky. Námi nabízené těhotenské podprsenky jsou vybaveny funkcemi, které umožňují rychlé a diskrétní kojení. Kojící podprsenky zde můžete pořídit ve variantě s kosticemi nebo bez kostic. Jsou ušity tak, aby bylo snadné a rychlé odepnout košíček před kojením.

Vašemu výběru neodpovídají žádné produkty.

Kojicí podprsenky bez kostic

Naše těhotenské prádlo na den i noc je vyrobeno z měkkých materiálů, takže nedráždí prsa, která jsou po narození miminka obzvlášť citlivá. Dostupné kojící podprsenky mají styly, které vám umožňují odepnout košíčky jednou rukou, kdykoli vaše ratolest dostane hlad. Navíc perfektně drží prsa. Materiál, ze kterého jsou vyrobeny, je certifikovaná bavlna. Podprsenky, které neobsahují kostice jsou perfektní na spaní i běžné nošení. Využijete je i v průběhu těhotenství.

Spolehlivé podprsenky z naší nabídky

Podívejte se na naši nabídku podprsenek, praktické filtry vám usnadní výběr. Hodit se vám může černá, bílá či růžová varianta. Pokud hledáte kojicí podprsenku, jste na JUKKI správně. Na JUKKI nabízíme produkty z naší vlastní výroby pro každé období vývoje děťátka, od jeho narození a také pro maminku od počátku těhotenství. Vybírejte tak zavinovačky pro miminko, pleny, praktické zavinovací vaky pro novorozence, ale i kojící a těhotenské oblečení nebo třeba těhotenské polštáře C. Náš slogan "Fandíme super rodičům" je naší známkou kvality. Díky ní víte, že vy i vaše miminko dostanete to nejlepší, ať je to kojící podprsenka nebo senzorická hračka.

Související kategorie: