Pro maminky a těhotné

V této kategorii najdete vše potřebné pro maminky a těhotné ženy. Porod a doba bezprostředně po porodu vyžadují ze strany žen zvláštní pozornost. V nabídce eshopu si můžete vybrat pomůcky jako poporodní kalhotky a vložky, které pomáhají udržovat vhodnou úroveň hygieny a zabraňují podráždění, dále například nádobu na skladování mléka, ruční odsávačku mléka nebo třeba kojící podprsenky. Nechybí ani kosmetika pro péči o tělo v těhotenství a po porodu. U nás najdete zboží za výhodné ceny a s rychlým dodáním až domů. Nakupujte online přes internet na JUKKI.cz.

Zobrazen 1. – 28. z 223 výsledků

Pro maminky a těhotné – široká nabídka

Kategorie pro maminky a těhotné představuje širokou nabídku produktů jak naší výroby, tak od značek Doctor Nap, Bepanthen, Lupoline, Canpol babies nebo třeba Akuku. Prodáváme certifikované produkty ze zdravotně nezávadných materiálů, které splňují nejvyšší možné standardy v dané kategorii. Pro správnou péči o své tělo v těhotenství i později, až se stanete maminkou, se vyplatí používat osvědčená řešení z naší nabídky.

Připravte se na těhotenství a porod a vyberte si u nás věci nejen do porodnice. Pro své pohodlí i pohodlí miminka si můžete vybrat různé kojící polštáře, například těhotenské polštáře c, které šijeme ručně. Výrobky z kategorie těhotenské oblečení, těhotenské polštáře či povlaky na kojící polštáře a další vyrábíme z certifikovaných materiálů jako je bavlna. Ta je velmi šetrná k pokožce a je to náš velmi oblíbený materiál. Sledujte také naše kategorie Novinky a Výprodej.

Pro maminky a těhotné – to nejlepší na JUKKI

Kategorie pro maminky a těhotné je zaměřena na produkty pro nejlepší možnou péči o nastávající i čerstvé maminky. Díky velkému množství zboží skladem jsme schopni velmi rychle odeslat vaši objednávku. 

Inspirujte se však i v dalších kategoriích našeho eshopu a vybírejte zboží pro sebe i nejmenší členy rodiny jako jsou mantinely do postýlky, koš na hračky, organizéry na postýlku nebo třeba oblečení pro miminka a hračky pro miminka. Do eshopu jsme zařadili takové kategorie zboží, které vám usnadní jak péči o dítě tak o jeho potřeby.

V JUKKI vsázíme na komfort, bezpečnost a pohodlí. Všechny produkty si vyrábíme sami s ohledem na potřeby nejmenších. Razíme heslo: "Fandíme super rodičům" a nabízíme svým zákazníkům výběr z mnoha položek, kde je vysoká kvalita každého produktu. Díky bohatému sortimentu si zcela jistě vyberete vše potřebné. Naše nabídka pro těhotné ženy a maminky je dokonalým řešením pro bezpečnou a efektivní péči v tomto speciálním období.

Podívejte se také na naše nejoblíbenější kategorie: