Zobrazen 1. – 28. z 44 výsledků

Kromě lahviček určených novorozencům i větším batolatům máme rovněž řadu doplňků k udržení čistoty lahví a dudlíků. Speciální kartáče a univerzální sušičky na čištění vám umožní mít jistotu, že vždy zajistíte maximální bezpečnost a hygienu jídla vašeho miminka.

Naše novorozenecké lahvičky jsou vybaveny pohodlnými silikonovými dudlíky, které miminku umožňují volné sání. Láhve jsou vyrobeny z materiálů, které se snadno čistí a jsou pro dítě bezpečné. Zvláštní pozornost věnujeme složení námi nabízených výrobků. Nenajdete zde bisfenol A (BPA) ani jiné škodlivé látky.

Kojenecké láhve - pestrá nabídka

Kojenecké lahve z naší nabídky jsou určeny již od narození. V této kategorii najdete láhve s objemem 120 ml, 240, 250 a dokonce 330 ml. Rovněž můžete zakoupit i samostatná balení saviček či praktický ohřívač lahviček. Pokud hledáte vhodný dárek k narození miminka, zařadili jsme do sortimentu také dárkovou sadu v podobě výbavičky pro novorozence Royal. Velmi populární jsou barevné lahvičky Stardust. Pokud se rozhodnete pro krmení umělým mlékem nebo směsným krmením - vhodná láhev, dudlík a další doplňky se tak stávají povinnou součástí výbavičky. Díky našemu pestrému sortimentu najdete vše potřebné pro spokojené bříško i spánek vašeho děťátka. Překvapí vás výhodná cena.

Na JUKKI.cz najdete top sortiment určený vašim dětem. Vybírat můžete pleny, dudlíky a také například tašky na kočárek, z oblečení u nás najdete polodupačky i overaly pro miminka a mnoho dalšího. Pod značkou JUKKI prodáváme své vlastní produkty s příznivým poměrem ceny a kvality. Zákazníci nás milují kvůli nízkým cenám a zároveň vysoké kvalitě. Jsme výrobcem, který si vše vyrábí ve vlastní režii – máme plný dohled nad výrobou, na rozdíl od konkurence, která je pouze distributorem. Náš slogan zní „Fandíme super rodičům“. S našimi produkty vsázíme na bezpečnost, pohodlí, komfort.

Viz také související kategorie: