Kojenecké lahve

V této kategorii najdete širokou nabídku lahví pro děti a kojence. Velmi snadno si vyberete nejlepší model lahvičky. Zařadili jsme kojenecké láhve různých velikostí. Nabídka zahrnuje co nejvíce druhů, abyste našli ty nejvhodnější dětské lahvičky. Krmení novorozence, stejně jako staršího kojence, vyžaduje vhodné vybavení a doplňky bez ohledu na to, zda matka dítě kojí nebo používá umělé mléko.

Každé balení obsahuje jiné savičky, je možné zvolit modely s pomalým, středním či rychlým průtokem mléka či čaje. Kolekce lahví značky Love jsou to pravé pro nejmenší. U nás si každý zákazník může najít perfektní láhev svému dítěti podle svých požadavků.

Zobrazen 1. – 28. z 41 výsledků

Kromě lahviček určených novorozencům i větším batolatům máme rovněž řadu doplňků k udržení čistoty lahví a dudlíků. Speciální kartáče a univerzální sušičky na čištění vám umožní mít jistotu, že vždy zajistíte maximální bezpečnost a hygienu jídla vašeho miminka.

Naše novorozenecké lahvičky jsou vybaveny pohodlnými silikonovými dudlíky, které miminku umožňují volné sání. Láhve jsou vyrobeny z materiálů, které se snadno čistí a jsou pro dítě bezpečné. Zvláštní pozornost věnujeme složení námi nabízených výrobků. Nenajdete zde bisfenol A (BPA) ani jiné škodlivé látky.

Kojenecké láhve - pestrá nabídka

Kojenecké lahve z naší nabídky jsou určeny již od narození. V této kategorii najdete láhve s objemem 120 ml, 240, 250 a dokonce 330 ml. Rovněž můžete zakoupit i samostatná balení saviček či praktický ohřívač lahviček. Pokud hledáte vhodný dárek k narození miminka, zařadili jsme do sortimentu také dárkovou sadu v podobě výbavičky pro novorozence Royal. Velmi populární jsou barevné lahvičky Stardust. Pokud se rozhodnete pro krmení umělým mlékem nebo směsným krmením - vhodná láhev, dudlík a další doplňky se tak stávají povinnou součástí výbavičky. Díky našemu pestrému sortimentu najdete vše potřebné pro spokojené bříško i spánek vašeho děťátka. Překvapí vás výhodná cena.

Na JUKKI.cz najdete top sortiment určený vašim dětem. Vybírat můžete pleny, dudlíky a také například tašky na kočárek, z oblečení u nás najdete polodupačky i overaly pro miminka a mnoho dalšího. Pod značkou JUKKI prodáváme své vlastní produkty s příznivým poměrem ceny a kvality. Zákazníci nás milují kvůli nízkým cenám a zároveň vysoké kvalitě. Jsme výrobcem, který si vše vyrábí ve vlastní režii – máme plný dohled nad výrobou, na rozdíl od konkurence, která je pouze distributorem. Náš slogan zní „Fandíme super rodičům“. S našimi produkty vsázíme na bezpečnost, pohodlí, komfort.

Viz také související kategorie: