Dudlíky pro nejmenší

Dudlík je nepostradatelným atributem každého miminka, který přináší pohodlí a uspokojuje potřebu sát. Jeho vzhled, tvar a barva mohou být libovolné. Materiál, ze kterého je vyroben, je nesmírně důležitý. Do naší nabídky jsme zařadili silikonové dudlíky, které jsou bez chuti a zápachu a u kojenců nezpůsobují alergie. Jejich výhodou je také estetický vzhled.

Každý silikonový dudlík z našeho sortimentu, který je určený pro novorozence splňuje všechny bezpečnostní certifikáty a je přizpůsoben potřebám dítěte. Silikon je zdravotně nezávadné řešení pro všechny děti. Dudlíky a také savičky jsou vyrobeny tak, že mají ve štítu speciální otvory, které umožňují volné proudění vzduchu a zároveň zabraňují podráždění jemné pokožky kolem úst miminka. Silikonový dudlík se velmi dobře přizpůsobí miminku.

Zobrazen 1. – 28. z 70 výsledků

V naší kolekci najdete dudlíky značky Lovi, jejichž dynamická šidítka byla vytvořena neurologickými terapeuty k ochraně sacího reflexu. Mají symetrický tvar odrážející bradavku. Dále nabízíme dudlíky značky Canpol, které jsou známy svou vysokou kvalitou a dále Bibs Colour. Ty vynikají nejen barevným provedením. Abyste svému dítěti dopřáli to nejlepší, vyberte si dudlíky a případně další kojenecké potřeby v našem eshopu. U nás máte jistotu vysoké kvality a použití certifikovaných materiálů.

Dudlíky pro miminko

Dudlíky nebo také šidítka jsou v této kategorii k dostání v balení po 2 ks. Uděláte si tak zásobu dudlíků pro miminko. Otázka jak vybrat dudlík vás nemusí trápit. Každý dudlík je vhodný pro jinak staré dítě (např. 0-6 měsíců). U každého výrobku jsme pro vás připravili přehledné označení již v samotném názvu produktu, například 3-6 měsíců, 6 - 18 měsíců nebo dudlíky a šidítka pro novorozence, tedy 0-3 měsíce, ale také naopak nabízíme uklidňující dudlíky pro děti 18m+. Tyto dudlíky jsou odolnější proti prokousnutí. Při nákupu se nemusíte orientovat jen značkou nebo cenou.

Podle svých potřeb u nás vyberete vhodné šidítko zajišťující správný vývoj zubů a masáž dásní, na noční i denní spánek. Sání poskytuje pocit bezpečí a umožňuje dítěti snadněji usnout. Když nemá přístup k matčině prsu nebo láhvi, sáhněte po dudlíku z naší nabídky, aby se uklidnilo a lépe usnulo. Po balení dudlíku můžete sáhnout také v případě, že hledáte milý dárek do porodnice nebo při první návštěvě novorozence doma. I v tomto případě je vhodné zvolit model určený danému věku dítěte.

Dudlíky 2 ks na JUKKI.cz

V našem eshopu najdete šidítka s různými motivy a jak jsme již zmínili, v praktickém balení po 2 ks. Snadno tak vyberete modely pro kluka i holčičku. Výhodou je nízká cena a vysoká kvalita. JUKKI je oblíbená značka. Z naší nabídky si můžete rovněž vybrat kojenecké lahve, ale i hračky pro miminka, také hnízdečka pro miminka do postylky, overaly pro miminka, ale i zavinovačky pro miminka a spací pytle pro miminka. Náš slogan "Fandíme super rodičům" je určen pro všechny, kdo chtějí pro své děti to nejlepší. Vyberte si produkty, které vyrábíme ve vlastní režii a vsázíme na certifikované materiály, které vám dodají pocit pohodlí, bezpečí a komfortu pro vaše miminko. Většinu sortimentu máme skladem.

Viz také související kategorie: