Klip na dudlík

Držáky a klipy na dudlík jsou užitečné doplňky, nenahraditelné na procházkách nebo cestování, ale také užitečné každý den, doma. Proto jsme pro vás připravili tuto kategorii. Tento doplněk pomáhá chránit dudlík vašeho dítěte před ztrátou a díky svému barevnému výraznému stylu potěší i dětské oči, působí jako další hračka a atrakce. Nabízíme pestrý výběr klipů, které lze barevně i stylově sladit se vzhledem dudlíku a vytvořit krásnou sadu, např. jako dárek pro budoucí maminku.

Zobrazuji všech 6 výsledků

U nás najdete látkové stužky, na jejichž konci je připevněn klip na dudlík. Jsou prodávány v balení po 1 ks. Vy si můžete zvolit barvu podle oblečení miminka či kočárku. Klipy jsou vyrobeny tak, aby umožnily mít dudlík neustále po ruce a také v hygienické čistotě doma i na cestách. U nás najdete výrobky značky Lovi, které se vyznačují vysokou kvalitou a jsou opatřeny všemy potřebnými bezpečnostními certifikáty.

Přívěsek na dudlík - bezpečné řešení

Klip na dudlík je nejen praktickým a estetickým zbožím, ale zároveň je i velmi bezpečným řešením pro miminko. Přívěsky na dudlík z naší nabídky mají pouze zaoblené, jemné hrany. Díky tomu si budete jisti, že se miminko při upnutí dudlíku na oblečení nezraní. Jsou vyrobeny pouze z materiálů, které jsou bezpečné pro nejmenší děti a nepoškozují oblečení dítěte.

Klip na dudlík je pohodlné řešení

Neztrácejte čas neustálým hledáním dudlíku doma i na cestách. Praktické klipy na dudlík z naší nabídky jsou tím správným řešením. Klip na dudlíky je také estetické řešení. Barevné stužky jsou atraktivním doplňkem při každém připnutí. Je možné je použít také jako praktický dárek při návštěvě miminka.

Každý rodič ví, že od prvního okamžiku narození miminka se začnou zajímat o předměty kolem sebe – zejména o ty, které denně používají, jako je oblíbená deka, chrastítko či klip na dudlík. Proč to tedy nezkusit, aby to mělo zajímavou formu, která bude pro miminko atraktivní? U nás najdete pestrý výběr klipů na dudlík. Je na vás, zda si koupíte 1 ks nebo třeba rovnou 4 přívěsky na dudlíky.

Na JUKKI.cz jsme pro vás připravili širokou nabídku zboží, můžete si vybírat kojenecké lahve, dudlíky. Dále se vám budou hodit jak hračky pro miminka, tak koše na hračky, ale i zavinovačka pro miminko. Široký sortiment produktů si vyrábíme sami, v naší režii, čímž se lišíme od ostatních prodejců, kteří fungují pouze jako distributoři zboží. V JUKKI sázíme na komfort, bezpečnost a pohodlí. Razíme heslo: "Fandíme super rodičům" a nabízíme svým zákazníkům výběr z mnoha položek, kde je základem nízká cena a vysoká kvalita.

Viz také související kategorie: