Dětské láhve na vodu a hrnky

Pro děti nesmí v naší nabídce chybět lahve a také hrnky. Kojenecké lahve musí být bezpečné a vyrobené z vhodných materiálů. V naší nabídce najdete kvalitní kojenecké lahve od renomovaných výrobců jako je Canpol babies, AKUKU nebo B.Box.

U nás si snadno vyberete láhve odpovídající věku dítěte, od toho se odvíjí její použití. Novorozenecké lahve jsou speciální lahve pro krmení umělým nebo odsátým mateřským mlékem.

Zobrazuji všech 25 výsledků

U nás najdete produkty ze zdravotně nezávadných materiálů pro děti od narození. Nejčastěji jsou vyrobeny z lehkých materiálů. U nás najdete také talíře, misky a příbory, dudlíky nebo nejrůznější příslušenství pro péči o miminko.

Velmi důležitá je také optimální velikost kojenecké láhve, přizpůsobená množství zkonzumované stravy dítětem. V praxi jsou lahvičky pro miminka větší než pro miminka v prvních týdnech života. Je třeba také pamatovat na to, že láhev pro kojence, novorozence a starší batolata z naší nabídky má potřebné certifikáty potvrzující její bezpečnost. Nemusíte se tak bát nákupu. Máme lahvičky o objemu 350 ml, hrnky s objemem 230 či 250 ml a mnoho dalších. Vždy tak najdete výrobek přesně na míru.

Láhve a hrnky pro děti od narození

Pro pití vody, čajů i mléka se hodí dětské lahve z naší nabídky o různých objemech. Hrnečky jsou nevylévací a opatřené slámkou.

Děti je tak bez větších problémů zvládnou držet při pití sami. Pokud si nejste jistí jakou láhev zvolit, u každého produktu je napsáno věkové rozhraní.

Vaše děti si naše lahvičky a hrnečky oblíbí. Bez správné láhve na pití se neobejdete za žádných okolností. Praktické úchyty a poutka umožní snadné připevnění na kočárek při vašich procházkách.

Nakupujte na JUKKI

Na JUKKI najdete produkty pro sebe i své děti. Patří mezi ně věci pro dětský pokoj, hrací podložky nebo nejrůznější hračky. JUKKI je značka, která vyrábí velkou část produktů ve vlastní režii.

Dodáváme kvalitní dětské zboží s ohledem na potřebný komfort a bezpečí. Náš slogan "Fandíme super rodičům" mluví sám za sebe. Máme mnohaleté zkušenosti s prodejem sortimentu pro děti a proto víme, co potřebujete.

Viz také související kategorie: