Bavlněné čepice pro miminko

V této kategorii najdete bavlněné čepičky pro miminka vhodné zejména pro jarní a podzimní dny. Každý rodič ví, jak důležité je chránit své miminko před měnícími se povětrnostními podmínkami pomocí čepiček z naší dílny.

Jsou šity ručně s láskou a péčí z certifikovaného materiálu. U nás najdete roztomilé modely pro holčičky i kluky. Pořídit můžete jak jednotlivé čepice, tak balení po třech kusech. Čepičky se hodí i k dalším výrobkům JUKKI: kojenecké dupačky, kojenecké overaly, polodupačky pro miminka nebo třeba punčocháče pro miminko a další. Vybírat si v našem eshopu podle svých preferencí. Naše bavlněné čepice pro děti jsou praktickou ochranou před sluníčkem a větrem. Využijete je i v porodnici pro novorozence. Každý produkt v nabídce je opatřen detailním popisem.

Zobrazuji všech 8 výsledků

Naše nabídka zahrnuje jak jednotlivé kousky, tak celé praktické balení tří produktů. Na výběr máte různé barvy, střihy i velikost. Čepičky z bavlny dodáváme v různých velikostech. Všechny produkty jsou skladem, můžete se tak těšit na jejich rychlý odběr. V nabídce je si můžete vybrat z mnoha barev, jako jsou například růžová, šedá, bílá či modrá barva nebo zajímavé vzory. Sáhnout můžete po tradičním střihu i po variantách s roztomilými oušky.

Pod značkou JUKKI nabízíme své vlastní výrobky vyznačující se příznivým poměrem ceny a kvality. Zákazníci nás milují kvůli nízkým cenám a zároveň vysoké kvalitě. Jsme výrobcem, který si vše vyrábí ve vlastní režii – máme plný dohled nad výrobou, na rozdíl od konkurence nejsme pouhými distributory. Náš slogan zní „Fandíme super rodičům“ a podle něj se také řídíme. U nás najdete vše pro dítě i pro maminky a těhotné.

Viz také související kategorie: