Panenky

I nejmenší holčičky si mohou zamilovat měkkoučké panenky, které jsou tak příjemné na dotyk. Panenky jsou jedny z nejstarších hraček. Dříve byly pro děti i dospělé a také sloužily v módním průmyslu pro oblékání nových produktů.

Proč koupit panenku holčičkám už od kojeneckého věku? Panenka motivuje a díky tomu se dítě učí základním pečovatelským reflexům, získá kamaráda, důvěrníka, plyšovou hračku, která pomáhá ovládat emoce. Dokáže napodobovat své rodiče, což ho velmi uspokojuje a pokládá první základy přípravy na dospělý život.

Zobrazuji všechny 4 výsledky

Panenka a její příslušenství slouží sociálnímu rozvoji dítěte, ale také mu pomáhá cítit se zodpovědně. Hraní s panenkami vám umožňuje komunikovat se skupinou vrstevníků bez jakýchkoli konfliktů. A co je nejdůležitější, je to dobrý manuální trénink (česání, oblékání, zapínání různých spojovacích prvků).

Kvalitní materiály pro panenky

V naší nabídce najdete látkové panenky MOM’S CARE, které jsou vyrobeny z bavlněného froté, minky a s antialergickou výplní. Tyto panenky nemají žádné doplňky jako například baby born miminka, ale přesto si získají srdce vaší malé holčičky.

Prohlédněte si naši kolekci, kde najdete různé panenky, každá má jiný vzhled. Jsou vhodné dětem již od narození, i když pár měsíců potrvá, než si s ní pohrají. Kvalitní hadrová panenka je tak příjemná na dotek, že ji můžete používat jako usínáčka či oblíbeného plyšáka. Hodí se však stejně jako kontrastní hračky či kolotoč nad postýlku.

Jaká je vhodná panenka pro nejmenší?

Panenka by měla být jednoduchá. Pokud má více funkcí (pláče, zavírá oči, pije, čůrá, mluví, zpívá), místo iniciování a vytváření vlastních narativních her bude dítě pouze objevovat možnosti panenky. Věřte, že pouhá možnost panenku obléknout, pomazlit, nosit, nakrmit nebo jí dát lahvičku je pro batole dostatečným lákadlem. Panenka nemusí mít více doplňků a přesto udělá dítěti radost. I miminka ji mohou dostat jako dárek.

Panenky pro děti 0-12 měsíců

V tomto věku se dětem nejčastěji dávají panenky, aby si s nimi hrály děti později. To není potřeba, protože naše panenky jsou vhodné od narození. Vyrobeny jsou ručně, bez dalších prvků, nenajdete na nich např. našitá očka ve formě knoflíků nebo snadno oddělitelné chloupky z příze. Taková panenka má všechny certifikáty. Výhodou jsou veselé obličeje. Panenka je pro malé ručičky pohodlná na uchopení, protože dívat se na ni a přemisťovat ji z jednoho místa na druhé je zábava. Nebojte se koupit tuto krásnou panenku a umístit ji mimo postýlku batolete jako dekoraci pokojíčku. Samozřejmě vyberte místo, které dítě vidí. Budování estetického cítění je také proces, ve kterém bychom měli dítě podporovat. Je čas zobrazit si naši nabídku ručně šitých panenek. Doprava zdarma vám umožní nakoupit i další sortiment, například senzorické hračky.

Doprava zdarma na Jukki

Na Jukki je doprava zdarma při nákupu nad 1500 Kč. Každá panenka z naší nabídky je vyráběna v naší reřii, v souladu se zásadami Jukki a ohledem na bezpečnost, komfort a kvalitu. Panenky i další hračky z naší nabídky nabízí nízkou cenu a vysoce kvalitní materiály. Nebojte se zobrazit si naši další nabídku, ať už shání hnízdečko pro miminko, dětské povlečení, barevné polodupačky pro miminko nebo třeba vložky do autosedačky. Náš slogan "Fandíme super rodičům" mluví za vše.

Podívejte: dřevěné hračky pro nejmenší