Hnízdečko pro miminko do postýlky

Dětské kokony jsou mezi rodiči stále oblíbenější. Chtějí svému dítěti zajistit bezpečí a pohodlí během prvních dnů života, a proto vybírají pro miminko spací kokon, který lze přizpůsobit jeho výšce a věku. Každý z našich produktů je vyroben z nejkvalitnějších materiálů, díky čemuž je hnízdo pro miminko zcela bezpečné – antialergické a antibakteriální.

Zobrazen 1. – 28. z 239 výsledků

Hnízdo pro miminko se dá využít jako přenosná postýlka, ale rodiče jej často schovají do postýlky, aby se miminko při spánku cítilo jako v maminčině bříšku. Hnízdečko pro miminko představuje užitečný prvek, který se vyplatí mít vždy s sebou, například na cestách. Hnízdečka pro miminka u nás najdete v různých variantách. Snadno k nim doladíte dětské povlečení, koš na hračky či deku pro miminka.

Hnízdečka pro miminko - praktický dárek

Hnízdečka pro novorozence jsou praktická jako dárek pro budoucí rodiče, proto nabízíme širokou škálu barev. Při výběru personalizovaného hnízdečka se nemusíte bát, že byste zvolili špatně. Dětský kokon díky ručnímu zpracování vypadá jedinečně a bude pro miminko skvělým suvenýrem.

Takové hnízdečko pro miminka bude užitečné jak v prvních dnech života, tak v pozdějším kojeneckém období. Novorozenecké hnízdečko pro miminko je tedy ideálním dárkem pro rodiče a miminka, která se právě narodila. Naše dětské kokony najdete v mnoha různých provedeních, které jistě upoutají pozornost vašeho nejmenšího.

Naše babičky, prababičky a praprababičky balily miminka do dek a zavinovaček (Podívejte se na naše zavinovačky pro miminko). Tyto produkty mají jediný cíl – dát malému človíčku náhradu za maminčino bříško, ve kterém žil 9 měsíců. Stejně fungují i hnízda. Ve skandinávských zemích je povinnou položkou ve výbavě. Je čas, abyste těžila z praktických řešení, které vám usnadní život.

Bezpečné řešení pro nejmenší

Dětská hnízdečka jsou stále oblíbenější díky svému pohodlí a nejvyšší bezpečnosti. Při kompletaci výbavičky pro dítě se vyplatí po nich sáhnout a zkombinovat je například s dekou z materiálu minky, který děti milují.

Dětská hnízda z naší nabídky lze zakoupit samostatně nebo v sadě. Sada obsahuje mantinel, hnízdo, dva polštářky a přikrývku do postýlky.

Hnízda lze využívat nejen jako ochranu v postýlce. Je možné je využít i na cestách, kdy své nejdražší miminko uložíte do hnízda ve velké posteli nebo si jej během výletu rozbalíte jako podložku, kde si dítě může hrát.

Vy budete mít pocit bezpečí, stejně jako vaše dítě. Stěny z antialergického materiálu ochrání miminko před vypadnutím. Hnízdo pro miminko lze také úspěšně umístit do samotné kolébky nebo košíku, což novému členovi rodiny poskytne pocit útulného, teplého a bezpečného spánku.

Každý rodič chce poskytnout svému dítěti pohodlné místo na spaní a odpočinek po celodenní aktivitě. Hnízdečko je k tomu ideální. Výplň uvnitř se přizpůsobí tělu batolete a poskytuje mu tu nejlepší polohu pro odpočinek.

Hnízdečka pro nejmenší - stojí za nákup

Hnízdečko pro miminko můžete používat při každodenních činnostech - díky stabilní a vysoké úpravě stran v něm může miminko zůstat, zatímco rodič dělá něco jiného. Nemusíte se bát, že by z ní vaše dítě vypadlo.

Hnízdečko lze navíc použít jako přenosnou postel, jde tedy o multifunkční produkt. Nezabere mnoho místa a snadno se skládá a rozkládá.

Hnízdečko lze také použít jako přebalovací podložku, protože se jedná o snadno čistitelné výrobky. Poslouží při učení lehu na bříško a zvedání hlavičky a později i jako podložka pro dítě učící se samostatně sedět.

Hnízdečka na Jukki

Hnízdečka pro miminka najdete na Jukki v mnoha variantách. Jak jsme již zmínili, zakoupíte je samostatně nebo obsahují mantinel a další prvky. Můžete je tak využít jako hezký dárek na baby shower či po narození miminka.

U nás šijeme vše ručně, z kvalitních materiálů. Vsázíme na vysokou kvalitu a nízkou cenu. Rovněž se zajímáme o potřeby rodičů i dětí. Náš slogan "Fandíme super rodičům" je jakousi známkou kvality. Každé hnízdo pro miminko je vyrobeno z certifikovaných materiálů. Můžete si vybrat libovolnou barvu, ale i další produkty pro miminka i maminky. Dopřejte si skutečnou kvalitu.

Podívejte se také na další kategorie oblíbené u super rodičů: