Dětské pufy

Vyberte si v naší nabídce pufy se snímatelným potahem v různých barvách. Vyrábíme je z jemného materiálu Velvet, který je velmi příjemný na dotek. Tyto velké sedací polštáře se řadí mezi náš nejprodávanější sortiment.

Zobrazuji všech 11 výsledků

Naše nejprodávanější dětské pufy jsou pohodlné a hodně barevné. Vaše děti si je jistě zamilují na první pohled. Měkké pufy umožní zábavu i relaxaci při sezení. Používáme kvalitní lehkou kuličkovou výplň z polyesteru s dlouhou životností.

Sedáky, které vyrábíme tak, že se přizpůsobí tvaru páteře dětí, budou tím nejpohodlnějším místem pro čtení knih nebo sledování filmů. Podívejte se, kolik položek celkem různých tvarů a barev můžete najít v naší nabídce.

Pufy na sezení pro děti

Naší jedinečnou nabídkou jsou pufy přizpůsobené potřebám a vkusu nejmenších uživatelů. Námi dodávané pufy pro děti mají mnohem více uplatnění a proto jsou tak žádanými produkty. Vybírat můžete nejdražší i nejlevnější modely podle svých možností. Nabídka zahrnuje celou řadu položek.

Všechny modely vyrábíme z pevných a odolných materiálů. Jednoznačnou předností našich sedáků je jejich barevnost a design, který nezůstane bez povšimnutí a vnese do dětských pokojíčků pohodovou atmosféru. Výhodou je rychlé dodání a velmi nízká cena.

JUKKI je značka, která nabízí příznivý poměr a kvality, všechny produkty skladem vyrábíme ve své vlastní režii. Slogan značky Fandíme super rodičům je pro vás znamením toho nejlepšího. JUKKI se zaměřuje na kvalitu, bezpečí a komfort. Naše zboží je vhodné pro děti od narození. Vybírejte si nejlevnější či nejdražší modely podle svých potřeb.

Související kategorie: