Dětské polštářky

Pohodlný a klidný spánek dítěte zajistí dekorační polštářky z naší nabídky. Rozmanitost forem a nekonvenční styl této kategorie se snoubí s praktičností a univerzálním využitím. Každý polštářek pro děti nabízený v této kategorii lze s úspěchem použít jak do postýlky, tak do kočárku. Každá varianta, kterou u nás najdete, se vyznačuje odolností, kvalitním zpracováním a jedinečnou stylistickou formou. Polštářky jsou s výplní, která se přizpůsobí poloze hlavičky vašeho dítěte. Vybírat můžete z motivů se známými postavičkami, například Paw patrol nebo třeba zvířátka. Na jejich výrobu byl použit materiál 100 % polyester, který je zdravotně nezávadný, jemný k dětské pokožce.

Zobrazuji všechny 3 výsledky

Dětské polštáře jako nezbytné vybavení

Kromě polštářků s pohádkovými motivy u nás najdete různé dětské polštáře ploché 30 x 40 cm. Rovněž můžete vybrat dětské polštáře 40 x 60 cm a nechybí ani dětské deky a další produkty do dětského pokoje. Dětské polštáře jsou nezbytné vybavení každé dětské postýlky, kočárku či cestovní postýlky. Rozměry i motiv polštáře si snadno vyberete pomocí filtrů jako jsou cena či barva. Dětské polštářky z JUKKI.cz pořídíte za velmi příjemné ceny.

Na JUKKI můžete filtrovat produkty podle nabídky, značky, nejprodávanější. S polštářkem si vyberte i další zboží skladem jako třeba dřevěné hračky, mantinely do postýlky nebo hnízda. Vše vyrábíme ručně, čímž se lišíme od konkurence. Důležitá je pro nás nejen kvalita, ale i nízká cena. Vyberte si krásný polštář do dětského pokoje a udělejte jim radost dětem. Náš slogan "Fandíme super rodičům" vám dává více jistoty, že dbáme o kvalitu našich výrobků pro nejmenší.

Související kategorie: