Chrániče matrace do dětské postýlky

Naše nabídka zahrnuje nejen dětské povlečení, deky a polštáře, mantinely do postýlky, ale i nepropustné chrániče matrací do dětské postýlky. Ty umožňují chránit matraci do postýlky před znečištěním, protože fungují jako nepropustná spodní vrstva pod prostěradlo. Vyrobeny jsou z froté a polyuretanové vrstvy, která tvoří nepromokavou membránu. Chránič matrace prodlouží její životnost. Kromě účinné ochrany zajistí také pohodlí při spánku a zabrání pocení v nejteplejších dnech.

Zobrazuji všechny 2 výsledky

Chrániče matrací pro dětské postele

Jejich optimální ventilace zajišťuje svěžest a umožňuje spát celou noc v nerušeném pohodlí. Nabízíme froté podložky s voděodolnou vrstvou, které jsou opatřeny speciálními stabilizačními gumičkami. Díky nim se chránič nepohne a zůstane správně připevněný na matraci do postýlky či dětské postele. Chrániče vám umožní zakrýt matraci, aby byla suchá, svěží a čistá a zajistila maximální hygienu, zatímco vaše dítě spí. Nepropustný povrch chrání postýlku před nočními nehodami nebo proti nežádoucím tekutinám. V okamžiku, kdy se dítě učí spát bez plenky, stane se chránič matrace nepostradatelným. Nezapomeňte vybrat i vhodné prostěradlo do postýlky 120x60 z naší nabídky. Nepropustné chrániče matrace pořídíte za skvělou cenu.

Značka JUKKI je značka vyrábějící široký sortiment pro maminku a dítě ve vlastní režii. Většina věcí je šita ručně s obrovským důrazem na preciznost, použité materiály nebo také na bezpečnost. Snažíme se dodávat věci, které jsou komfortní, pohodlné a skutečně kvalitní. U nás najdete ještě více sortimentu pro dětský pokoj. Většinu zboží máme skladem.

Podívejte se také na další kategorie oblíbené u super rodičů: