Dětské povlečení

Naše nabídka zahrnuje dětské povlečení v mnoha variantách. Dětské povlečení s motivy Mickey Mouse zpříjemní spánek každému dítěti.

O něco starší děti zaujme především povlečení s postavičkami jako jsou Jednorožec, Máša a medvěd, Bing či Tlapková patrola. Toto dětské povlečení 135 x 100 cm je vyrobeno ze 100 % bavlny. V balení je povlak na polštář i peřinu. Povlečení 135 cm je vhodné pro menší děti. Rozměr 135 je v naší nabídce hojně zastoupen.

Zobrazen 1. – 28. z 36 výsledků

Dětské povlečení je základ

Dětské povlečení na větší postel nebo povlečení do postýlky pro děti je základní vybavení. Kromě toho u nás najdete například dětské prostěradla 140x70, kvalitní chrániče matrací nebo dětské povlaky na polštář 40 x 40 cm. Kvalitní povlečení pro děti z naší nabídky splňuje náročné požadavky a standardy na materiál. Výběr dětského povlečení je v tak nepřeberném množství složitější. Naše povlečení ma zapínání na skrytý zip, je bezpečné i pro nejmenší děti.

Povlečení pro děti je veselé

Ať už vybíráte dětské povlečení do postýlky nebo větší postele, zaměřte se nejen na kvalitu materiálu, ale i barvy. Veselé motivy povlečení vaše děti nadchnou. Je dobré mít v zásobě alespoň dvě dětská povlečení, aby bylo možné jednoduše dle potřeby převlékat postel.

Povlečení do postýlky a vhodný materiál

Při výběru dětského povlečení 90x120 nebo jakéhokoli jiného rozměru se vyplatí věnovat pozornost také jeho materiálu. Na tom bude do značné míry záviset pohodlí vašeho dítěte. Nelze popřít, že ve většině případů je 100% bavlna tím nejlepším řešením.

Tato látka je velmi jemná k dětské pokožce. Proto nezpůsobuje podráždění ani poškození epidermis. Vysokou kvalitu a spolehlivost zaručují také všechny druhy certifikátů, které zaručují bezpečnost. Všechny naše sady samozřejmě takové certifikáty mají, takže můžete bez obav sáhnout po všech produktech dostupných na Jukki.cz.

Dopřejte vašim dětem kvalitní dětské povlaky na peřinu a polštář. Vyberte vhodný rozměr podle parametrů přikrývky. Barva závisí nejen na vašem vkusu, ale i na interiéru pokoje. Můžete jej sladit se závěsy, košem na hračky, hnízdeckem pro miminko a dalšími doplňky. Dětské povlečení do postýlky vašich nejmenších na zip je praktické a hygienické řešení. Bavlna, ze které šijeme ručně, je opatřena certifikáty STANDARD 100 by OEKO-TEX®.

Povlečení na Jukki

Každé povlečení na Jukki je šité ručně, podobně jako deky a polštáře. Přinášíme vám pravidelně novou nabídku a vy si tak vyberete příjemné ložní prádlo v nových kolekcích. Dětské povlečení 140 x 200 cm nabízíme s motivem Harry Potter, Superman a další. Mají rozměry 140 x 200 cm, který odpovídá klasické velké peřině. Povlak na polštář má rozměry 70 x 90 cm a rovněž má zapínání na skrytý zip. Ceny začínají na 299 Kč.

Jukki je značka, která si vyrábí všechny produkty jen ve vlastní režii. Vsázíme přitom na vysokou kvalitu a nízkou cenu. Razíme slogan "Fandíme super rodičům", díky kterému vám ukazujeme, jak nám záleží na rodičích i jejich dětech. Rádi vám v případě potřeby s výběrem poradíme.

Podívejte se také na další kategorie oblíbené u super rodičů: