Vložky do kočárku

Vložky do kočárku jsou všestranné a stylové řešen pro dodání elegantního prvku každodenním procházkám s vaším dítětem. Tato speciální vložka nebo podložka má mnoho výhod, které se promítají do pohodlí miminka i rodičů. Oboustranné provedení umožňuje volit mezi dvěma různými vzorya barvami, takže vložku přizpůsobíte aktuální náladě i stylu kočárku. Materiál příjemný na dotek a přátelský k dětské pokožce, poskytuje příjemné prostředí pro procházky. Vložka má mnoho funkcí jako ochrana před nárazy při jízdě v nerovném terénu, chrání hlavičku dítěte při nárazech a působí jako ochrana kočárku před znečištěním.

Zobrazuji všech 15 výsledků

Velmi často jsou oblíbené kočárky vyrobeny z umělých a pevných, ale na dotek ne nutně příjemných materiálů. Navíc nejsou příliš šetrné k jemné a citlivé pokožce batolete. Nedostatečná prodyšnost a schopnost odvádět vlhkost způsobuje přehřívání tělíčka, což vede k nachlazení a nepříjemným kožním neduhům. Umělé materiály nejsou ani v chladných dnech zdaleka pohodlné. Ochraňte své dítě před těmito problémy. Při nákupu kočárku, zvláště toho prvního, je těžké zohlednit všechny tyto aspekty. Můžete to však vyřešit jak kvalitní vložkou do kočárku, tak podložkou. Nejdůležitějším argumentem ve prospěch vložky do kočárku je stabilita, bezpečnost a vysoký jízdní komfort. Otázka pro dodržování správné hygieny je jistě důležitá a udržovat dětský kočárek v pořádku a čistotě není jednoduchá záležitost. Před první jízdou je vhodné proto zakoupit vhodnou vložku. Její cena vás zcela jistě nadchne.

Stylové podložky do kočárku

V JUKKI prodáváme své vlastní produkty. Ty se vyznačují příznivým poměrem ceny a kvality. Je to oblíbená značka, s nízkou cenu, ale vysokou kvalitou. Jsme výrobcem, který si vše vyrábí ve vlastní režii – máme plný dohled nad výrobou, na rozdíl od konkurence, která je pouze distributorem. Náš slogan zní „Fandíme super rodičům“ ("We support super parents" ). Produkty JUKKI splňují tyto potřeby a nároky zákazníků: bezpečnost, pohodlí, komfort.

Náš sortiment zahrnuje stylové podložky do kočárku, které jsou vyráběny ručně z vysoce kvalitních materiálů šetrných k dětské pokožce. Univerzálnost vložky pro kočárek znamená, že se hodí na většinu typů kočárků, což znamená, že ji lze snadno přenášet z jednoho kočárku na druhý a lze ji použít i jako pohodlné sezení např. v restauraci nebo na hřišti. Univerzální oboustranná vložka do kočárku z materiálu jako je minky, je jedinečným doplňkem, který spojuje funkčnost, pohodlí a estetiku. Dejte přednost kvalitě před kvantitou. 

Vložky do kočárku jsou určeny do kočárků a mají především zajistit miminku pohodlí při vyjížďce venku. Komfort znamená umět udržet co nejsprávnější polohu a udržovat tepelný komfort podobně jako například deka. Pro váš kočárek u nás najdete více různých produktů skladem, například deky do autosedaček, praktické zimní fusaky nebo třeba tašky na kočárek. Další zboží si prohlédněte v eshopu. Můžete si vše objednat v klidu svého domova. Vše vám bude doručeno až domů. Nízká pořizovací cena je velkou výhodou.

 

Související kategorie: