Vložky do autosedačky

Vylepšete vaši autosedačku s pomocí praktické a krásné vložky do autosedačky. Vybírat můžete barevné motivy pro holčičky i kluky. Vložka proti pocení do autosedačky má multifunkční efekt. Zodpovídá za omezení nadměrného pocení a pohlcování vlhkosti a zajišťuje lepší cirkulaci vzduchu, čímž snižuje riziko přehřátí dětského organismu v letních vedrech. Sedací vložka kromě vlastností proti pocení výrazně zvyšuje pohodlí malého cestujícího a chrání čalounění před případným znečištěním.

Zobrazuji všech 18 výsledků

Vložky proti pocení jsou ve většině případů univerzální produkty, které lze používat po celý rok bez ohledu na počasí a teplotu. V zimě a v chladnějších dnech pomáhají udržovat vložky do autosedačky stálou příjemnou teplotu nebo poskytují dítěti dodatečné teplo bez tlustého svrchního oblečení, které by dítě nemělo nosit kvůli používání bezpečnostních pásů. Některé modely vložek proti pocení mají také antialergické a antibakteriální vlastnosti.

Všechny vložky lze prát v pračce po jakékoli dlouhé cestě nebo po zašpinění. Vložky lze prát i v pračce se speciální kapalinou určenou pro tento typ tkanin při teplotě 30°C. Vložky do autosedačky vyrábíme ručně z bavlny a polyesteru. Moderní vložky do autosedačky z naší nabídky vyrábíme ve vlastní režii. Jsou vyráběny tak, aby splňovaly vysoké nároky na kvalitní produkty pro nejmenší.

Vylepšete vzhled vaší autosedačky

Vylepšete vzhled vaší autosedačky pořízením vhodné vložky do autosedačky. Ochrana potahu autosedaček vám ušetří práci při jejich čištění. Podložky do autosedaček jednoduše sejmete a vyperete. Vložky do autosedačky z naší nabídky usnadní cestování. Nabízíme pestrou kolekci barev a vzorů, které přizpůsobíte svým potřebám. Zveme vás k objevování všech produktů na JUKKI.cz.

U nás najdete nejen vložky do autosedačky, ale také produkty jako jsou polštáře motýlky, dětská hnízda, také oblečení pro miminka, pomůcky pro maminky a těhotné jako například kojící podprsenky. Vše vyrábíme s ohledem na potřeby dětí, dbáme na bezpečnost i komfort výrobků. Řídíme se svým sloganem "Fandíme super rodičům".

Podívejte se také na další kategorie oblíbené u super rodičů: