Doplňky ke kočárku

Kočárek je sám o sobě víceúčelové vozidlo. Téměř vždy je vybaven taškou, kapsičkou na nákup a pár dalšími nezbytnými prvky. Existuje však mnoho doplňků, které výrazně zlepšují jeho funkčnost a které je třeba vybírat individuálně, v závislosti na ročním období a vlastních potřebách. V této kategorii najdete praktické doplňky ke kočárkům, které usnadní procházky. Patří sem například sluneční clony či deštník na kočárek a mnohem více produktů pro váš kočárek.

Zobrazuji všech 7 výsledků

AKUKU Zrcátko pro pozorování dítěte v autě 360°

Original price was: 300,00 Kč.Current price is: 270,00 Kč.

Organizér na sedadlo auta

Original price was: 283,00 Kč.Current price is: 254,00 Kč.

AKUKU moskytiéra na kočárek – černá

Original price was: 107,00 Kč.Current price is: 96,00 Kč.

AKUKU moskytiéra na kočárek – bílá

Original price was: 107,00 Kč.Current price is: 96,00 Kč.

Deštník na kočárek s UV filtrem – černý se zlatými křídly

Original price was: 416,00 Kč.Current price is: 374,00 Kč.

Deštník na kočárek s UV filtrem

Original price was: 363,00 Kč.Current price is: 326,00 Kč.

AKUKU Sluneční clona do auta Černá 2 ks

Original price was: 86,00 Kč.Current price is: 77,00 Kč.

Na kočárek u nás můžete koupit například pláštěnku na ochranu před deštěm i sněhem. Během horkého počasí bude dobrým řešením moskytiéra, která poskytne trochu stínu, ale především ochrání miminko před hmyzem. Některé, jako vosy a sršni, mohou být nebezpečné! V zimě se vám budou hodit také teplé rukávníky na kočárek, aby vám ve větru a sněhu nemrzly ruce. V nabídce najdete praktické sety do kočárků. Dopřejte sobě i svému miminku ještě více věcí z našeho sortimentu. Při nákupu vás mile překvapí nízká cena.

Výběr doplňků do počasí obvykle závisí na typu kočárku, který si vyberete. Za zmínku stojí i teplé spací pytle pro miminka, které nejsou často součástí základní výbavy dětí, ale v chladných dnech mohou být velmi užitečné. Dobře zvolené doplňky zvyšují komfort cesty vašeho dítěte a rozhodně stojí za zvážení. Všechny produkty jsou vyráběny z certifikovaných materiálů. Ke kočárkům si můžete dokoupit také další věci jako jsou vložky do kočárku nebo třeba praktické polštářky, které zpříjemní miminku procházku.

Na JUKKI.cz najdete široký sortiment zboží jako jsou fusaky do kočárků pro vaše baby za super ceny nebo třeba ponožky pro miminko. S pomocí našich filtrů si vyberete zboží dle vašich potřeb. Nezáleží na tom, zda je to novinka nebo sleva či akce, u nás můžete najít perfektní doplňky do kočárků i věci pro vaše nejmenší. Celou řadu zboží máme skladem, vyrábíme si je ručně a ve vlastní režii, kdy dbáme na bezpečnost a komfort při používání těchto produktů. Tím se lišíme od konkurence. Řídíme se sloganem "Fandíme super rodičům", který nám pomáhá udávat správnou cestu v rozšiřování naší nabídky. Jsme tady pro vás a vaše děti.

Podívejte se také na další kategorie oblíbené u super rodičů: