Cestování s dětmi

Kategorie cestování s dětmi zahrnuje vše potřebné na dlouhé i krátké výlety jako je vložka do kočárku, fusaky do kočárku, deky do autosedaček nebo třeba sluneční clony. Podobně jako deky a polštáře nebo vše pro dětský pokoj jsou tyto věci vyráběny z certifikovaných materiálů, které jsou zdravotně nezávadné a bezpečné pro dětskou pokožku. Na výrobu nejčastěji využíváme bavlnu, minky, mušelín či velur, které jsou šetrné k dětské pokožce. V nabídce najdete i další zajímavé zboží pro vás a vaše miminko. Každý produkt je v nejvyšší možné kvalitě a usnadní vám cestování s dětmi i běžné denní činnosti. 

Zobrazen 1. – 28. z 236 výsledků

Cestování s dětmi – prakticky a snadno

V kategorii cestování s dětmi najdete pomůcky, které usnadní cestování v létě i v zimě. Sluneční clony Akuku jsou vhodné do všech typů automobilů, podobně jako organizéry na přední sedadlo auta. Fusaky do kočárku i rukavníky na kočárek zajišťují dostatečné teplo i v mrazivých dnech. Vybrat si můžete z celé řady barev a vzorů. Všechny naše výrobky jako je taška na kočárek, zimní fusak do kočárku nebo sáněk, ale i koš na hračky, hnízdečko nebo třeba deky a polštáře či vložky do autosedačky můžete vzájemně sladit vybraným vzorem či barvou. Najdete zde jak růžové odstíny pro holky, tak modré varianty pro kluky, ale také neutrální barvy jako zelená, šedá či černá a mnoho dalších.

Všechny námi vyráběné produkty jsou šity ručně, s láskou k dětem. Vybavte svému dítěti nejen dětský pokoj, ale i kočárek či autosedačku tím nejlepším co u nás najdete. Pro pohodlí vašeho dítěte se rozhodně vyplatí investovat do našich výrobků. Veškeré produkty z kategorie cestování s dětmi určené do kočárku či autosedačky nemají žádné zbytečné šňůrky či knoflíky, vše je tedy maximálně bezpečné.

Cestování s dětmi – vyberte si na JUKKI

Naše produkty pořídíte v mnoha variantách, za příznivé ceny. Zobrazit si můžete i nabídku dalších produktů pro miminko, například mantinely do postýlky, hračky pro miminka, kojenecké lahve nebo třeba bryndáky. Kategorie cestování s dětmi obsahuje výrobky plně přizpůsobené požadavkům rodičů na kvalitní a spolehlivé zboží s rychlým dodáním.

Pod značkou JUKKI prodáváme své vlastní produkty, které se vyznačují vhodným poměrem ceny a kvality. Zákazníci nás milují kvůli vysoké kvalitě jednotlivých produktů. Jsme výrobcem, který si vše vyrábí ve vlastní režii – máme plný dohled nad výrobou. Řídíme se našim sloganem, který zní „Fandíme super rodičům“. Produkty JUKKI vsází na bezpečnost, pohodlí, komfort. Pravidelně také přidáváme novinky pro potřeby maminek i dětí a nejrůznější slevy.

Podívejte se také na naše nejoblíbenější kategorie: