Articles

Dárek pro mladou maminku – podívejte se na našich 14 návrhů

Po narození dítěte mladé maminky často ustupují do pozadí a veškerá pozornost se soustředí na miminko. Přitom jsou také hrdinky! Jsou to přátelé, sestry, dcery, kolegyně, kterým stojí za to říct, že jsou milované a důležité. Dárek je známkou toho, že je tu někdo, kdo na ně myslí a zajímá se o jejich potřeby, které po narození miminka začnou dávat až na druhé místo. Připomeňte mladé matce, že je důležitá a na první návštěvu přineste alespoň drobnost.

Dárek pro mladou maminku – proč se vyplatí obdarovat nejen dítě?

Mezi hromadou dárků pro miminko zůstává mladá maminka často ve stínu. Přitom je také hrdinkou. Odvedla titánský úkol, aby přivedla dítě na svět, a v péči o něj jsou na ní čekají ještě větší výzvy. Je vhodné za to vyjádřit svou vděčnost a zajistit jí pocit bezpečí tím, že jí dáte dárek, který jí pomůže s jejími každodenními povinnostmi, ale také jí připomene, že i když se stala matkou, je stále sama sebou a měla by pamatovat na své potřeby a nezanedbávat je. Je to stejně důležité jako dítě. I v těhotenství a po něm vyžaduje péči a pozornost, vyberte dárky k narození dítěte, které ocení každá maminka. Přinášíme vám 14 tipů na zajímavé dárky.

Dárek pro mladou maminku – 9 praktických nápadů

Pokud netušíte, jaký vybrat darek pro miminko a novopečenou maminku, využijte našich tipů! Každý z nich je dokonalým dárkem, který rozpozná potřeby čerstvé maminky a podpoří ji v jejích každodenních povinnostech a zároveň jí umožní připomenout si, že není jen maminkou, ale i sama sebou.

1. Rukávník na kočárek

Mladá maminka jistě ocení tento velmi praktický dárek při dlouhých podzimních a zimních procházkách. Rukávníky jsou připevněny k madlu kočárku a můžete do nich schovat ruce, když je zima. Dokonale ochrání vaše ruce před větrem, mrazem a nepřízní počasí. Je to skvělý dárek novopečené mamince, ať už své miminko porodila v kteroukoli roční dobu. Mohou počkat do podzimu a zimy – určitě se budou hodit.

2. Šperky

Narození dítěte je důležitým okamžikem v životě každé ženy. Zvolte pro novopečenou maminku jako dárek k narození dítěte řetízek, náramek nebo prsten. Nezapomeňte na rytinu! Může to být krátká věta, někdy stačí jedno slovo, které znamená hodně. Je to krásný dárek od srdce, který jí zůstane navždy a novopečená maminka jej ocení.

3. Termo hrnek

Pro maminku s novorozencem bude odteď těžké pít teplou kávu nebo čaj. Díky termo hrnku si bude moci vychutnat teplé nápoje, kdykoli na to bude mít chuť. To je také skvělé řešení pro procházky a mladá matka jich bude mít mnoho. Často trvají až 3 hodiny. Teplý nápoj a odpočinek v parku, zatímco její miminko spí, bude pro ni během dne příjemnou chvilkou oddechu. Termo hrnek je ideální dárek k narození miminka, který udělá radost.

4. Krabičková dieta

Příprava výživných jídel bývá při péči o miminko velkým problémem, zvláště když je mladá maminka většinu dne sama a s miminkem nemá čas vařit. Krabičková dieta je originální dárek pro mladou maminku, který ji výrazně zbaví vaření. Může přitom jíst chutná, vyvážená jídla, což je při kojení, kdy ženské tělo potřebuje mnoho cenných surovin, nezbytné. Krabičková dieta jako dárek k narození dítěte ušetří mamince čas.

5. Poukaz na relaxační masáž

Ženy, které porodily si často stěžují na bolesti zad. S tím souvisí nejen těhotenství a porod samotný, ale i zatěžující péče o novorozence, který vyžaduje nošení, houpání a zvedání. Svaly a páteř samotné, nezvyklé na takovou námahu, se často dají pocítit. Poukaz na masáž jako darek pro novopečenou maminku jistě potěší každou ženu. Věnujte tento originální dárek pro maminku, který vyjadřuje zájem, péči a lásku.

6. Dárkový poukaz na Jukki

Při přípravě výbavičky k narození dítěte nebude mladá matka vždy přemýšlet o všem, co může být užitečné při péči o něj. Postupem času, jak získává zkušenosti, ochotně dokupuje další doplňky a potřebné předměty, zvláště když miminko roste a mění se jeho potřeby. Dárková karta od Jukki je skvělý nápad na dárek, který jí umožní nakupovat, co potřebuje, a vybrat si věci, které se jí líbí. Může to být polštářek na krmení, podložka na hraní pro dítě nebo doplňkové ložní prádlo pro miminko. Takové nákupy se líbí každé mamince, zvlášť když je může zaplatit dárkovou kartou.

7. Předplatné audioknihy

Předplatné audioknihy je skvělý dárek pro maminku, která miluje knihy! Existuje mnoho platforem, které vám umožňují přístup k tisícům titulů za relativně malý měsíční poplatek. Čerstvá maminka bude mít jistě čas na poslech knih při dlouhých procházkách nebo při uspávání. Zpříjemní jí to čas a umožní jí odpočinout si od světa plného povinností a „nabrat dech“ a získat určitý odstup. Nezapomene, že je nejen matkou miminka a je sama sebou.

8. Parfém

Pokud chcete vybrat zajímavý dárek, zvolte parfém. Zdánlivě triviální věc, která však mezi typickými dárky pro miminko jistě vynikne. Jeho elegance způsobí, že se mladá matka bude cítit jako žena. Jedná se o univerzální dárek pro mladou maminku bez ohledu na to, zda ji obdaruje kamarádka, sestra, maminka nebo manžel. Spokojená s ním bude jistě každá žena.

9. Kniha

Kniha je nejlepší dárek pro ženu, která ráda čte a místo elektronických verzí dává přednost skutečné knize. I krátká chvilka s dobrou knihou jí umožní postarat se o sebe a své blaho a odpoutat hlavu od péče o miminko. Vyberte román nebo oddechové téma, které se dobře čte.

Dárek pro mladou maminku z Jukki!

V Jukki máme skvělé nápady na dárky pro čerstvé maminky, které usnadňují život a udělají radost. Zde je náš seznam:

10. Taška na kočárek

Taška na kočárek Gold Wings je nejen velmi prostorná, ale také praktická. Má dobře organizovaný vnitřek s mnoha přihrádkami, přihrádkami a kapsami. Vejde se do ní kosmetika, oblečení, hračky a další věci, které si mladá maminka může vzít na procházku nebo na výlet. Jeho skvělý design bude vyhovovat mnoha stylům.

11. Noční košile

Kojící noční košile Lupoline není jako košile pro těhotné a ženy po porodu s veselými postavičkami. Jedná se o klasickou elegantní verzi košile usnadňující kojení při zachování ženského stylu.

12. Balzám na strie

Linoderm balzám proti striím je skvělým dárkem, který novopečené maminky ocení. Pomůže jim vyrovnat se se zbývajícími striemi v prvních týdnech po porodu a navrátí pleti jednotný tón a podpoří její pružnost. Darovat můžete i pěnu do koupele a další kosmetiku.

13. Nádoba na příslušenství

Nádoba na příslušenství Boho Garden vám pomůže uspořádat prostor vedle přebalovacího pultu nebo třeba postele. Jeho krásný design zapadne do každého interiéru. Snadno se udržuje v čistotě díky možnosti praní.

14. Kojící polštář

Polštář “Bumerang” je skvělým dárkem, pokud mladá maminka v těhotenství takový polštář neměla. Usnadní krmení tím, že uleví vašim rukám, což sníží svalové napětí a umožní vám relaxovat, a dokonce si při krmení přečíst knihu. Polštář ve tvaru Bumerangu má široké využití nejen při kojení.

Objevte sílu dárků z Jukki!

Postarejte se o blaho mladé maminky a ujistěte se, že dárky jsou i její tím, že jí dáte dárky, které jistě ocení. Miminko a maminka si zaslouží to nejlepší!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *