Articles

Dárek k narození miminka – co dát malému?

Osobní dárek pro dítě je docela výzva, i když nemusí být! V nepřeberném množství dětských věcí se můžete ztratit, zvláště pokud nejste informováni o novinkách týkajících se novorozenců a dětí. Naštěstí existuje spousta skvělých a hodnotných výrobků, které můžete darovat batoleti. Zde jsou zaručené tipy, které se budou hodit jako dárky pro chlapce i dívky!

Dárky k narození dítěte do porodnice – co je třeba mít na paměti?

Výběr dárku pro miminko je obvykle velmi zábavný, i když může být hravý a originální. Doplňky, hračky, oblečení – všechny jsou nádherné a rozkošné. Než se však pustíte do nákupního šílenství, nezapomeňte, že rodiče batolete už to také zažili a určitě mu koupili spoustu skvělých věcí. Vyplatí se tedy s nimi nákup konzultovat, abyste tyto věci neduplikovali a vybrali to, co ještě nemají, ale určitě potřebují. Překvapení není vždy ten nejlepší nápad. Nejdůležitější přece je, aby dárek pro miminko obdarované potěšil.

A pokud si na výběr dárků netroufáte a v dětských doplňcích se nevyznáte, vždy můžete vsadit na dárkový poukaz k narození dítěte. Takové dárky pro miminka jistě ocení rodiče, kteří si vyberou a koupí, co chtějí.

Tipy na dárek pro novorozené dítě – 6 nápadů

Při vítání nového člena rodiny nebo dítěte blízkého vašemu srdci se vyplatí zvolit praktický ale také originální dárek. Dárky k narození miminka jsou klasikou, ale jak je vybírat? Vždyť narození dítěte je skvělou příležitostí k oslavě a projevení radosti. Pro jeho novopečené rodiče to bude jistě nesmírně milé gesto. Jaký zajímavý dárek pro novorozené miminko byste měli vybrat? Zde je seznam 6 inspirací!

  • Vzdělávací podložka pro miminka

Jedná se nejen o jednu z prvních vývojových hraček pro miminka ale zároveň dlouho vydrží. Vzdělávací podložky jsou velmi rozmanité a rozhodně je z čeho vybírat. Umožňují umístit dítě na bezpečné místo, na podlahu, kde si může hrát s hračkami, což pro vás může být úleva. Je to skvělý nápad, jak vaše děťátko zaměstnat.

  • Kolotoč nad dětskou postýlku pro miminko

Usnadňuje usínání a umožňuje vytvářet rituály, zejména pokud je vybavena hudební skříňkou. Zvuk ukolébavky se stane signálem, který dítě rychle rozpozná jako signál pro večerní uspávací rituály. Kolotoč v dětském pokoji je také způsob, jak dítě v postýlce na chvíli zabavit. Batolata ho milují!

  • Permanentka na kurzy plavání pro děti

Je to netriviální nápad na dárek a skvělý způsob, jak podpořit vývoj batolete. Na mnoha místech existují kurzy plavání v bazénu pro mimino. Vyplatí se je vyhledat a zakoupit permanentku na jejich absolvování v čase, který rodičům vyhovuje, aby se batole mohlo v prvním roce života cítit jako ryba ve vodě. Plavání je skvělým nápadem pro posílení svalů a celkový rozvoj. Kdo ví, třeba se z něj jednou stane plavec a vy se stanete legendou a matkou/otcem tohoto úspěchu?

  • Deka Minky do porodnice

Dárek k narození dítěte v podobě Minky deky potěší jakkoukoliv maminku. Od chvíle, kdy se minky látka objevila v dětských přikrývkách, vzala srdce rodičů útokem. Není divu. Je mimořádně měkká, příjemná na dotek a poskytuje skvělou ochranu před chladem. Navíc je nabídka minky přikrývek obrovská. Musíme uznat, že každá z nich je krásná. Je těžké se rozhodnout, kterou si vybrat!

  • Hlučné hračky pro miminko

Partneři již dávno zjistili, že hluk miminko uklidňuje a to nám dělá radost. Dříve se k vytvoření hluku používal zapnutý vysavač nebo fén. V dnešní době, tak existují mnohem lepší způsoby, jak vytvořit uklidňující hluk pro batole. K dispozici je řada hraček, které vydávají příjemný, uklidňující zvuk, který si batole spojí s tím, který slyšelo ještě v bříšku.

  • Obtisky jako dárek pro miminko již do porodnice

Je to památka na celý život hlavně pro novopečenou maminku, která ji chce mít! Různé sady pro otisk nohou nebo rukou umožňují zaznamenat jejich velikost a tvar a zanechat je na památku, na dárky se hezky vzpomíná. Po letech je to velmi dojemná vzpomínka na nejranější období života dítěte. Jedná se o skvělý památeční dárek pro novorozence.

Každý z těchto dárků jistě pohladí po duši maminku s tatínkem a bude skvělým dárkem pro novorozence.

Dárek pro miminko od Jukki!

Jedná se o bohatou sadu obsahující deku, polštářky, matraci, kokon, polštářek na krmení, sedací deku a senzorickou hračku. V krásné pastelově růžové barvě a s krásným květinovým vzorem, které jsou uklidňující. Ideální dárek pro novorozenou holčičku k příležitosti narození, křtin nebo dětské oslavy!

Sada obsahuje také polštářek na krmení, deku, dva polštářky, kokon, sedací deku a senzorickou hračku. Jedná se o praktický dárek pro novorozeného chlapečka, který ocení jeho maminka s tatínkem a poskytne miminku pohodlí, máme ji skladem.

Svému dítěti můžete darovat unisexovou sadu, která je vhodná jak pro holčičku, tak pro chlapečka. Měkké a příjemné pro citlivou dětskou pokožku.

  • 5dílná sada pro dítě

Jedná se o jedinečný nápad na dárek pro novorozence v mírně zmenšené verzi. Někdy už rodina některé věci koupila a dva kojicí polštáře pravděpodobně nikomu nepomohou. Takováto sada je vždy hitem. Výhodou těchto sad Jukka je také to, že jsou k dispozici v obrovském množství vzorů a barev!

  • Sada dětského oblečení “Angel”

Pokud nevíte, jaký dárek novorozenci dát, vždy se hodí sada pohodlného oblečení. Taková sada obsahuje overal, kaftan, body a čepičku a další. Ideální pro elegantní odchod z porodnice.

  • Dárkový poukaz od společnosti Jukki pro dítě

Dárkový poukaz pro mladé partnery bude skvělým dárkem. V obchodě Jukka budou moci nakoupit přesně to, co pro své děťátko potřebují. Vybrat si můžete dárkové poukazy v různých hodnotách – 50, 100, 200, 300, 400 a 500 zlotých a další.

Jedná se o originální dárek pro nastartování rozvoje vašeho dítěte, který je podpořen nápaditými hračkami. Jejich kontrastní barvy umožňují batoleti, jehož zrak se teprve formuje, lépe je vidět. Jedná se o skvělý dárek pro novorozence, který stimuluje smysly dítěte.

Objevte sílu dárků s Jukki!

Darujte malým dětem a jejich rodičům nápadité dárky, které je budou těšit každý den!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *